En Son Vaazımız: İman zamanı

Pazar Ibadetimiz, Üsküdar kilisesi ve Bağdat Cd kilisesinde saat 14:00'de başlar. Bağdat Cd Kilisede, Perşembe, Ingilizce Kulübü için saat 18:30da Bağdat Cadde'ye gelin.

Ayrıntılar için telefonla bize iletin.

0 555 061 53 84 

Bağdat Caddesi Pazar Toplantısı

Pazar Ayinimiz dini köken farkları gözetmeden herkese açıktır. Ayinimiz 2 saat sürmektedir ve üç bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde müzik ile ibadet (tapınma) da bulunuyoruz. Çağdaş Hristiyan ilahileri ile rahat ve samimi bir şekilde Rab’bi yüceltiyoruz... Amacımız Tanrı’yla buluşmak, onun huzuruna beraber girmektir.

İkinci bölümde İncil’den bir vaaz verilmektedir. İncil’den bir bölüm okuyup, İstanbul’daki hayatlarımıza hitap eden bir yorum paylaşılır. Tanrı’nın her zaman bize taze ve etkili sözler söylemek istediğine inanmaktayız. Bu yüzden Tanrı’nın sözünü dinlerken doğaüstü bir beklentiye sahibiz.

Toplantı sonrası katılanlar çay, kahve eşliğinde sohbet eder, kaynaşırlar.

Çocukları çok sevdiğimiz için ayine ailecek katılabilirsiniz - normalde aramızda 30'dan fazla çocuk oluyor! Genellikle iki üç ilahiden (yani başladıktan 10-15dk) sonra özel yaşa uygun etkinliklere çıkarlar. Şu anda 2 grup var - 3-6 yaş ve 7-11 yaş grupları. Bu aktiviteler hem İngilizce hem de Türkçe yapılmaktadır. Onlardan daha kücük yani 0-2 yaşındakiler ya ayinimizde olabilir ya da anne veya babalarıyla kreş odamızda oynayabilirler.

Pazar ayinimiz herkese açıktır. Bizleri ziyaret edin. Sizin için dua edebiliriz. Duamız şudur ki; Tanrı size de sevgisini göstersin.

Bu Sayfayı PaylaşShare