En Son Vaazımız: İman zamanı

Pazar Ibadetimiz, Üsküdar kilisesi ve Bağdat Cd kilisesinde saat 14:00'de başlar. Bağdat Cd Kilisede, Perşembe, Ingilizce Kulübü için saat 18:30da Bağdat Cadde'ye gelin.

Ayrıntılar için telefonla bize iletin.

0 555 061 53 84 

Nereden Nereye @ Bağdat Cd.

Kim olduğumuzu, aile, çevre ve kültürümüzün anlattığı hikayeler ve geçmişinden anlıyoruz. Dedelerimiz, atalarımızın yaptıkları hareketler, söyledikleri ifadeler ve verdikleri kararlar bizim bugün yaşadığımız hayatı az çok etkiler. Ailemiz nasılsa biz de öyleyiz.

Aynı şekilde, Baba Tanrı'ın ruhsal ailesine evlat edindiğimiz zaman, O'nun ailesiyle ilgili gerçek yaşanmış hikayeleri duyup öğrenmeye başlıyoruz. Baba'mızın anlattığı gerçekler ve iman atalarımızın yaşadıkları olaylar ruhsal kimliğimizin temeli oluşturuyor ve doğal olarak bütün hayatımızı etkiler. Kutsal Baba'mız nasılsa, biz de öyle olmaya başlıyoruz.

Bu dönem 10 hafta boyunca hep beraber Baba Tanrı'nın Kutsal Kitap aracılıyla anlattığı büyük öyküye bakmakla beraber, zincir şekilde iman atalarımızın yaşam hikayelerini de çalışacağız. Bugünkü hayatlarımıza nasıl uygulayacağımızı hem öğreneceğiz, hem de yapabilmemiz için Rab'bin Ruhu'nun gücü isteyeceğiz. 'Nereden Nereye' serisi bize interaktif, sohbetle dolu, eğlenceli akşamlar sunacak – kaçırmayın!

Hikayeler zincir olarak çalıştırılacağı için her hafta katılmanızın büyük avantajı vardır. Fakat yine de bir akşamı kaçırırsanız yine gelin, her haftanın ayrı bir bereketi olacak. Sizi dört gözle bekliyoruz!

(10 Ekim'den itibaren) Salı akşamları – 19:00 – Yaşam Kilisesi (Bağdat Caddesi)

Bu Sayfayı PaylaşShare